Nomaadijutt

Kuula maad

10 minuti lugemine

AITAME SINU MOKASSIINIDEL TEHA ÕNNELIKE JÄLJERIDU

JALGSI-, RÄÄTSA- JA KANUUMATKAD METSAS, SOOS JA RABAS. MATKA JUHIVAD PEALIK JA COWBOY, AVASTAME ÜRGLOODUSE MEIE ÜMBER JA MEIS ENDIS!
KÕIGIL PREERIAKOJA MATKADEL ON PEATUS JA PIKINIK INDIAANI TIPIS LÕKKEÄÄRES

1. MEESKOND METSA

Luba oma seltskond juhatada PÄRIS METSA. Läbi kolmveerandtunnise jalutuskäigu metsamaastikul, leiate end  piisavalt eraldatud ja turvalises ürgses kuusemetsas. Siin ootab sind ja sinu sõpru kunagiste preeriaindiaanlaste elamu, püstkoda -Tipii.  
Rändrahvaste telkpüstkojas teeme lõkkel teed ja kosutame keha indiaanipärase suupistega. Räägime loodusrahvaste elust ja tegemistest ning kindlasti avastad ka endas taas tükikese ehedat pärismaalast.  

KESTVUS 3 tundi 

HIND 20 EUR/inimene

SAADAVUS: Talv, kevad, suvi, sügis. Kuni 20 inimest

2. SELTSKOND SOHU
 Tuues sõbrad SEIKLEMA SOOMAASTIKULE, avardad nende meeli puutumatu ääremaa õhkonnaga. Soomaastikule pääseme talvel. Pooleteistunnine retk lumeräätsadel toob meid soosaarele. Siin ootab sind ja sinu sõpru kunagiste preeriaindiaanlaste elamu, püstkoda -Tipi.

Lumeväljadel tutvume metsloomade jälgeridadega. Igast reast võib alguse saada põnev lugu. Oleme siin lugenud ridu metsigade, põtrade, hundi ja ilvese tegemistest. Püstkojas ootab meid puhkus, tee ja väike kehakinnitus. Tagasiteele asudes oleme ehk avastanud tükikese ka oma hingemailma ääremaast.

KESTVUS 3-4 tundi 

HIND 29 EUR/inimene

SAADAVUS: Talv. Kuni 12 inimest

3. RÄNNAK RAPPA  

Rabarännakul liigume LOODUSE ALGALLIKATELE. Raba on reservuaar, kus loodus ammutab oma puhta algenergia ja pakub seda ka inimestele. Rabast saavad alguse suured jõed. Siit võiks alata ka sinu seltskonna teekond suurte tegudeni ja uute avastusteni. Rabamaastikule viib meid teekond läbi metsa.  Edasi liigume juba rabas laugaste ja madalate rabamändide vahel. Pooleteisttunnine teekond toob meid rabaserva püstitatud püstkojani. Teeme üles lõkke, räägime pisut uhkete indiaanlaste elust ja maailmakorrast, võtame väikese indiaanipärase eine. Peale parajat puhkust võtame ette tee tagasi suurtele tegudele.  

KESTVUS 4-5 tundi

HIND 38 EUR/inimene

SAADAVUS: Talv, kevad, suvi, sügis. Kuni 20 inimest
KÕIK MATKAD SAADAVAL KA ÖÖBIMISEGA METSAS, SOOS VÕI RABAS. KÜSI PAKKUMIST

4. KANUUMATK PÜSTKOJAPIKNIKUGA VÕI ÖÖBIMISEGA TIPIS LÕKKE ÜMBER

PÜSTKOJAS ÖÖBIMISEGA MATK 50 EUR/IN.
MATKA JUHIVAD PEALIK JA COWBOY
KÜPSETAME LÕKKES ÜHISELT INDIAANIPÄRASE ÕHTUSÖÖGI, MÄNGIME PAAR ÜRGSET MÄNGU, KUULAME LOODUSHÄÄLI JÕEL, AVASTAME OMA ÜRGSE POOLE

Scroll to Top